Камінна топка KAW-MET W16 PB Права бічна без рами
Новинка





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Каминна топка KAW-MET W16 P Правобічні відкриття
KAW-MET W16 P. Модель має потрійну задню стінку. ПМалює опцію подвійного спалювання.Іміє правобічні бічне скло та правосторонні відкриття.
Унікальна система подавання повітря на скло, запобігає забрудненню скла. У корпусі моделі є додаткові отвори зверху, через які відбувається подавання повітря на скло.
Забір повітря в камеру спалювання: через попільник, регулювання здійснюється ручкою в нижній частині топки, передбачена система забору повітря з вулиці (діаметр патрубка 110 мм)

Характеристики товару KAW-MET W16 P
| Стекло | бічне пряме |
| Потужність | 14.7 кВт |
| Габарити ВxШxГ | 447х805х453 мм |
| Тип топки | повітряна |
| Паливо | дрова |
| Гарантія | 5 років (на корпус) |
| Діаметр димохідної труби | 180 мм |
| Вага | 133 кг |
| Підіймальні двері | немає |
| Матеріал топки | чавун |
| Країна виробник | Польща |
| ККД | 70% |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaw-Met |
| Країна виробник | Польща |
| Коефіцієнт корисної дії | 74 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Наявність шибера | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Вага | 133 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Потужність номінальна | 14.7 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Кора |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 89 913 ₴


