Камінна топка KAW-MET W11 (18 кВт) Modern із шибером





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Камінна топка KAW-MET W11
KAW-MET W11 — це чавунна топка, виготовлена з високоякісних матеріалів і призначена для встановлення в дров'яні каміни. Вбудований шибер , який дає регулювати тягу в димовій трубі, запобігає влучання диму в кімнату та зменшує втрати тепла в димоході. Скло має плоску форму, а камін поєднуючи вишуканий дизайн і практичність, забезпечуючи затишок і тепло.


Характеристики KAW-MET W11
| Потужність | 18 кВт |
| Стекло | Пряме |
| Вага | 141 кг |
| Габарити топки (ШхВхГ) | 680х750х435 мм |
| Розміри фасаду (ШхВ) | 680х530 мм |
| Димохід | 200 мм |
| Розміри скла | 600х415х4 мм |
| Паливо | тверді породи дерева |
| ККД | 70% |
| Гарантія | 5 років |
| Матеріал топки | чавун |
- Безперервне горіння.
- Скло Robax (Німеччина). — прозора склокераміка з дуже низьким температурним розширенням, що витримує температуру до 800 °C.
- Вбудований шибер (з механічною функцією блокування дверей топки під час закритої застібки).
- Подвійна стінка знімна — 10 мм.
- Регулювання подавання повітря
у топку. - Відповідає європейським нормам.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaw-Met |
| Країна виробник | Польща |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Так |
| Вага | 141 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Кора |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
- Ціна: 48 807 ₴

