Банна піч Новаслав Гейзер (легка пара) 10-16 м3





Банная піч Новаслав Гейзер 10-16 м3
Піч «Гейзер» – має унікальну конструкцію закритої кам’янки і дозволяє миттєво заповнити всю баню легким, дрібнодисперсним паром, створюючи «паровий пиріг» під стелю і ідеальний мікроклімат в лазні.
Модель Гейзер має багато опцій (за додаткову оплату), що дозволяє максимально пристосувати піч саме під ваші потреби парної.
Опція №1. Дверцята з термостійким склом 200х200 мм (модель С2).
Опція №2. Дверцята з термостійким склом 310х310 мм (модель С3).
Опція №3. Додаткове посилення камери згоряння (вставка з жароміцної сталі 2мм).
Опція №4. Кожух з нержавіючої стали.
Увага! Всі опціі додаються за додаткову оплату. Вартість опцій уточнюйте у менеджера.
У закритій кам`янці, вода через лійку, подається в найгарячішу центральну частину печі, в якій кругові потоки полум’я прогрівають каміння до температури 600 ° С, таким чином при заливанні води ми отримуємо 60 ° С тепла і 60% вологості повітря.

Піч для лазні «Гейзер» вміщує велику кількість каміння, що дозволяє прибрати конвекцію і захистити від ІЧ випромінювання, віддаючи лише м’яке тепло від каміння та печі.
Банна піч економічна і проста у використанні, її легко топити, отримуючи можливість використання дрібнодисперсного пару, прогрітого більше ніж 400 ° С і звичайного 200 ° С пара.
Піч Гейзер подарує незабутні відчуття від часу проведеного в парній, це ідеальне рішення для лазні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Об'єм парної | 16 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 123 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 561 мм |
| Висота | 857 мм |
| Глибина | 552 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
- Ціна: 32 000 ₴

