Фольгована вата базальтова PAROC Hvac Lamella Mat AluCoat 20 мм



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вата базальтова фольгована PAROC Hvac Lamella Mat AluCoat 20 мм
товщина 20 мм (max до + 250C), рулон довжина 10 м, ⌀ 400 мм.
Основні переваги та сфера застосування:
Основна перевага це простота в установці. Ця мінеральна вата легко розрізається на потрібні розміри т.я. має гнучку структуру, що дозволяє легко монтувати її на поверхню каналу або труби. Загалом мінеральна вата PAROC Hvac Lamella Mat Alu Coat 20/10000/1000 є ідеальним вибором для ізоляції вентиляційних каналів, забезпечуючи надійний захист, акустичну ізоляцію та оптимальний режим роботи вентиляційної системи.
В процесі експлуатації не втрачає форми, з водовідштовхуючими властивостями, стійка до різних хімікатів, не гниє. Проста в монтажі.
Форма поставки – рулон, в якому міститься 10 кв.м в поліетиленовій плівці.
Технічні характеристики:
- Максимальна температура застосування: до +250С
- Щільність: 30 кг/м3
- Розмір плити, мм: 10000х1000х20
- Паковання: Рулон, загальна довжина 10м.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paroc |
| Країна виробник | Польща |
| Вид мінеральної вати | Базальтова вата |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Покриття | Фольгований |
| Тип покриття | З одного боку |
| Щільність | 30 кг/м3 |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 10000 мм |
- Ціна: 2 800 ₴
