Камінна топка KAW-MET W16 (9.4 kW) EKO із шибером




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару: камінна топка KAW-MET W16 9,4 кВт
розмір фасаду камінної топки — 620 х 365 мм
МОНТАЖ І ВСТАНОВЛЕННЯ КАМІНІВ ПІД КЛЮЧ У КИЇ ТА ОБЛАСТИ.
ПОДУШНЕ РОЗРОБУВАННЯ ПОДУХУ З ДОМУ. ТЕПЛОЕМКИЙ КАМИН. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТАНДАРТ ЯКОСТІ РОБОТ.
Kaw-met W 16 — Гарне співвідношення ціна = якості
ГЛИБОКА ЗРУЧНА КАМЕРА ЗГІРАННЯ = КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ
СТЕКЛО З ТОНІВКОМ ПО КРАЯМ = СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ФАПАДА
ШИРОКОФРМАТНИЙ ФОРМАТ ТОПКИ
ДВОЙНОЙ ДОЖИГ ГАЗОВ + ШИБЕР + ЦЕЛЬНЫЙ ДЫМОСБОРНИК
ПІДВОД НАРУЧНОГО ПОДРУКУ (ОПЦІЯ)
ДОСТУПНА І СПРАВІДЛЮВАННЯ ЦЕНУ
Каминний топ KAW-MET W16 9,4 кВт — це камінна топка зі встановленим шибером, широкоформатним склом, подвійною задньою стінкою. Є регулювання ударера та подавання повітря на згоряння, а також зольний ящик із окремими дверцятами, які заслуговує на особливу увагу — можна швидко та легко видаляти золу, причиняючи двері каміна. Завдяки скла збільшується огляд вогню, а камін поєднуючи вишуканий дизайн і практичність, забезпечуючи затишок і тепло.

Характеристики KAW-MET W16 9,4 кВт
| Виробник | Kaw-Met |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип палива | тверде |
| Вага | 78.0 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 63.7 % |
| Потужність номінальна | 9.4 кВт |
| Виробник | Kaw-Met |
| Країна виробник | Польща |
+ МОНТАЖ І ВСТАНОВЛЕННЯ КАМІНІВ ПІД КЛЮЧ У КИВІ ТА ОБЛАСТИ.
+ ПОДУШНЕ РОЗРОБУВАННЯ ПОДУХУ З ДОМУ. ТЕПЛОЕМКИЙ КАМИН. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТАНДАРТ ЯКОСТІ РОБОТ.
+ ДИМОХИ + ПОРТАЛИ + ІЗОЛЯЦІЯ КАМІНА +
Найкраще рішення Ціна = Якість
| Основні | |
|---|---|
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 9.4 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 63.7 % |
| Вид пального | Тверде |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети, Кора |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Так |
| Вага | 78 кг |
| Виробник | Kaw-Met |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Ширина топкових дверцят | 620 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Висота топкових дверцят | 365 мм |
- Ціна: 38 403 ₴

